Elif Gömleksiz İYİ Parti Bağcılar Meclis Üyesi Adayı oldu

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Siyasi partilerin Bağcılar meclis üye adayları belli oldu. Bunlardan en öne çıkanlarından biri de Elif Gömleksiz'in İYİ Parti'den Meclis üyesi adaylığı. Çalışkanlığı, dürüstlüğü ile Bağcılarlıların takdirini kazanan Elif Gömleksiz'in aday olması çok da sürpriz olmadı.

31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti'den Bağcılar Belediye Meclis Üyesi adayı olan Elif Gömleksiz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;

"İnandığım ülkümden hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim!
Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her adımımda önce VİCDANIMIN sesini dinleyeceğim.
dedi.

Elif Gömleksiz İYİ Parti Bağcılar Meclis Üyesi Adayı

Elif Gömleksiz Kimdir?

Bitlis’li bir annenin ve Kahramanmaraşlı bir babanın kızı olan Elif Gömleksiz 1990 Antalya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Bağcılar'da tamamladı. Bağcılar'da Sebze-Meyve üzerine kendi kurduğu işinde çalışarak ticari deneyim kazandı.

10 Yıl boyunca Saygın bir Eğitim Kurumunda İdari görevli olarak çalıştı.

Daha küçük yaşlardan itibaren Ülkü Ocaklarının mutfağında yetişti. Mhp’de Yönetici olarak görev aldı.

İYi Parti'nin kuruluş ile birlikte MHP'den ayrılan Elif Gömleksiz, İYİ Parti’nin Kurucu İlçe Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı.

31 Mart Yerel seçimlerinde İYİ Parti tarafından Bağcılar Belediye Meclis Üyesi adayı gösterildi.

İnandığım ülkümden hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim! Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her adımımda önce VİCDANIMIN sesini dinleyeceğim. Elif Gömleksiz

Kendisi ile görüşen Bağcılar Meydan ekibine "Şimdi ilçe halkımın hakları için çıktığım bu yolda Belediye Meclis Üyesi adayı oldum. Tüm Bağcılarlıların desteklerinizi ve dualarını bekliyorum" dedi.

Bağcılar Meydan olarak, Elif Gömleksiz'e çıktığı bu yolda başarılar dileriz.