Oynakazan sorusu cevabı: Günün kopyası: Game of Thrones. Kaçıncı sezonu gelecek dizinin yakında, bilen var mı?

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

23 Şubat 2019 OynaKazan ipucu sorusu: Günün kopyası: Game of Thrones. Kaçıncı sezonu gelecek dizinin yakında, bilen var mı?

OYNAKAZAN CEVABI: Bugünkü 21:30 yarışmasının ipucu sorusunun cevabı: 9. Sezon

oyna kazan ipucu sorusu: Game of Thrones. Kaçıncı sezonu gelecek dizinin yakında, bilen var mı?

23 Şubat 2019 OyaKazan ipucu sorusu az önce instagram üzerinden yayınlandı. Bugünkü OynaKazan ipucu sorusu Game of Thrones. Kaçıncı sezonu gelecek dizinin yakında, bilen var mı?

Yarışmayı takip eden binlerce kişi "OynaKazan ipucu sorusu cevabı ne" sorusunu araştırıyor. OynaKazan 23 Şubat 2019 saat 21:30'daki 12.500 TL ödüllü sorunun cevabı Bağcılar Meydan'da

OYNA KAZAN CEVABI: Bugünkü 21:30 yarışmasının ipucu sorusunun cevabı: 9. SEZON

Yapımcılığını HBO şirketinin üstlendiği Game Of Thrones efsanesi 7. sezon finali ile dünya üzerinde büyük yankı uyandırdı. 16,5 milyon izleyici ile tüm zamanların rekorunu kıran Game Of Thrones dizisi 7. sezon finalinde Jon Snow'un Demir Taht'ın tek varisi olduğu Brann Stark tarafından Samwell Tarly'e söylendi. Deanerys Targeryen ve Jon Snow'un yakınlaştığı dakikalarda Night King (Gece Kralı) ve ordusu duvar'ı yıktı. Ölüler ordusuna yeni katılan Ejderha sayesinde ilerleyişini sürdüren Ölüler ordusunun önündeki en büyük engel olan Duvar'da yıkılmış oldu. Game Of Thrones 9. yeni sezon yakında başlayacak.